Tipy a triky

Skôr než sa rozhodnete predĺžiť/zahustiť si vaše vlasy


Ak si chcete svoje vlasy farbiť, alebo strvalniť, urobte tak minimálne 48 hodín pred predĺžením alebo zahustením vlasov. Týmto farbením alebo strvalnením nadobudne váš vlas zdrsnený povrch a nemal by byť nadpojeným vlasom zatažený. Po 48 hodinách je potrebné umyť vlasy peelingovým šampónom a poriadne ich vysušit. Potom už nič nebráni predĺženiu alebo zahusteniu vašich vlasov.


Umývanie zahustených/predĺžených vlasov


Predtým, než sa rozhodnete umyť si vlasy, je potrebné ich poriadne rozčesať špeciálnou kefou. Neumývajte si vlasy v predklone, pretože práve týmto extrémne zatažujete vlasovú pokožku práve v miestach, na ktorých sú pripevnené pramene/tresy. Po umytí vlasov osušte fénom najprv miesta, kde sú spojené pramene/tresy a neskôr dlhé konce vlasov.


Rozčesávanie zahustených/predĺžených vlasov


Na rozčesávanie vlasov nikdy nepoužívajte obyčajné hrebene/kefy a nerozčesávajte ich, ak sú mokré. Pre predĺžené/zahustené vlasy si zakúpte špeciálne kefy.


Účesy a manipulovanie s predĺženými/zahustenými vlasmi  


S týmito vlasmi môžete zaobchádzať presne tak, ako s vašimi vlastnými (tupírovať, vyčesať ich hore do copu). Je však dôležité, aby sa nedostal na miesta spojov napríklad lak na vlasy alebo penové tužidlo. Dodržujte to prosím pri predĺžení vlasov keratínom. Môže nastať zmäknutie v mieste spoja-keratínu a tým zosunutie prameňa z vášich vlasov.  


Pred spaním je veľmi dobré, ak si vlasy zapletieme do copu, ale nie je to nutné.


V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajtre kontaktovať na tel. čísle +421 905 346 393 alebo na e-mailovej adrese: otazky@dlhe-vlasy.eu .