O nás

Naša firma pôsobí na trhu od roku 1993 a predajom kompletného tovaru na predlžovanie vlasov sa venujeme od roku 1998. Vďaka dlhoročným skúsenostiam sme postupne získali spoľahlivých dodávateľov z celého sveta, ktorí nám 100% zaisťujú dodanie len tých najkvalitnejších vlasov.


Špecializujeme sa na nákup hlavne panenských vlasov, ktoré neboli nikdy chemicky upravované, farbené alebo strvalnené. Našou prioritou je uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov a to za primeranú cenu. Okrem panenských vlasov nájdete v našom e-shope blond vlasy, ktoré majú pôvod z Moldavska a z Kaukazu. Tieto vlasy sú odpigmentované veľmi šetrnou metódou, čo znamená, žepo takomto vybielení vlasy nestrácajú na svojej kvalite. Na Slovensku sme jediným dodávateľom práve týchto vlasov. Ponúkame vám niekoľko farebných odtieňov ruských vlasov, ktoré sú šetrne farbené, alebo tónované a veľmi prísne dohliadame na to, aby kvalita týchto vlasov zostala výborná.


V našej ponuke nájdete kompletný tovar na predlžovanie vlasov tepelnou a studenou keratínovou metódou a predlžovanie vlasov eurolokovou a mikroringovou metódou. Dovoľujeme si vás upozorniť na náš servis, kde vám naše profesionálne vlásenkárky spracujú vlasy podľa vášho želania.


Prajeme vám príjemné nakupovanie!