Naše vlasy

Odkiaľ pochádzajú naše 100% pravé ľudské vlasy


Pri kúpe vlasov neprirodzených lesklých , pokrytých silikónovým leskom, nikdy nemôžete vedieť, či sú kvalitné, pretože tento lesklý povrch má za úlohu skryť ich chlpivosť (motavosť), ktorá je spôsobená pootáčanými vlasmi. Po niekoľkých umytiach sa tento lesk z vlasov zmyje a máte po tzv. krásnych vlasoch, za ktoré ste vyhodila nie malé peniaze.


Naša firma sa špecializuje predovšetkým nákupom 100% panenských nefarbených, zdravých vlasov, ktoré sú odstrihnuté priamo z hlavy a nie sú nijako chemicky ošetrené. Naši zamestnanci nespracované vlasy spracujú do vlasových prameňov, podľa želania zákazníka, na ukončenie keratínom U-Tip, alebo ukončenie na euroloky, mikroloky a mikroringy I-Tip. Naša firma mesačne nakupuje cca 15-30kg nespracovaných vlasov rôzneho pôvodu. Získali sme našich stálych, veľmi spoľahlivých dodávateľov po celom svete, ktorí nám 100% zaručujú kvalitu dodaných vlasov.

                                           


Zoznámte sa prosím s našimi panenskými vlasmi, blond vlasmi a novými farebnými odtieňami


1. Európske vlasy (Ukrajina), sú 100% vlasy panenské, čo znamená, že neboli nikdy farbené, odfarbené, alebo strvalnené. Ponúkame ich vo všetkých prírodných odtieňoch a v dĺžkach od 35cm-75cm, štruktúra : rovné, zvlnené, kučeravé. Tieto vlasy môžete farbiť, odfarbovať a strvaľňovať. Tieto úkony musia byť vykonané profesionálnymi kaderníkmi! Upozornenie : Je si treba dávať pozor na tzv. vlasy na európsky spôsob. Ide o čínske vlasy, ktoré sú práve v tejto krajine stenšované a zaručene sú to veľmi nekvalitné vlasy. Žiaľ aj u nás na Slovensku je veľa internetových obchodov, ktoré tieto vlasy ponúkajú, ako európske. Klamstvom je taktiež, ak vám niekto ponúkne európske vlasy s farebným vzorkovníkom, alebo vám ponúkne tzv. Európske vlasy za nízku cenu. Buďte si istý, že sa na 100% nejedná o Európske vlasy.


2. Ruské vlasy (Moldavsko, Uzbekistan, Kaukaz) sú 100% vlasy panenské, čo znamená, že neboli nikdy farbené, odfarbené, alebo strvalnené. Farba : Hnedá, tmavo hnedá, čierno hnedá. Štruktúra : rovné, jemne zvlnené. Dĺžka 45- 85cm. Tieto vlasy môžete farbiť, odfarbovať a strvaľňovať. Tieto úkony musia byť vykonané profesionálnymi kaderníkmi!
Upozornenie : Majte sa na pozore pred eshopmi práve na Slovensku, ktoré predávajú lacné Čínske, alebo Vietnamské chemicky upravené vlasy, a prezentujú ich ako panenské Ruské vlasy.


3. Ruské blond vlasy (Kaukaz) + nové farebné odtiene  sú vlasy, ktoré sú odpigmentované, čiže vybielené veľmi šetrnou metódou, tzv varením pri nízkej teplote. Jeden takýto cop sa odpigmentuváva 2 týždne. Štruktúra : rovné, jemne zvlnené. Dĺžka 45- 75cm. Tieto vlasy môžete farbiť/tónovať, ale keďže sme rozšírili našu ponuku o nové farebné odtiene, pevne veríme, že uspokojíme vaše požiadavky.
Upozornenie : Ak vám niekto ponúka takéto blond vlasy a prezentuje ich ako vlasy bez chemickej úpravy, je si treba dať pozor, pretože samotné bielenie - zosvetlenie vlasov sa bez chemického zásahu nezaobíde, takže vás klame.


4. Brazílske vlasy (Južná Amerika) sú 100% vlasy panenské, čo znamená, že neboli nikdy farbené, odfarbené, alebo strvalnené. Farba : Hnedá, tmavo hnedá, čierno hnedá. Štruktúra : zvlnené, kučeravé. Dĺžka 50-60cm. Tieto vlasy môžete farbiť a odfarbovať. Tieto úkony musia byť vykonané profesionálnymi kaderníkmi! Upozornenie : Aj u nás na Slovensku sú internetové obchody, ktoré žiaľ predávajú čínske strvalnené vlasy a prezentujú ich ako brazílske vlasy. Takéto vlasy sú zaručene nekvalitné "motáky"
Upozornenie : Mnohí vám môžu ponúkať Indické vlasy a prezentujú ich ako Brazílske. Kvalitou sa však tieto vlasy veľmi rozlišujú


5. Peruánske vlasy (Južná Amerika - Peru) sú 100% vlasy panenské, čo znamená, že neboli nikdy farbené, odfarbené, alebo strvalnené. Farba : čierno hnedá. Štruktúra vlnité Dĺžka 50- 75cm. Tieto vlasy môžete farbiť, odfarbovať a strvaľňovať. Tieto úkony musia byť vykonané profesionálnymi kaderníkmi!
Upozornenie : V tomto prípade vás môže niekoľko eshopov oklamať tak, že vám ponúknu lacné Indické vlasy. Rozdiel v kvalite je veľmi veľký!